mycie okien w biurach

Mycie okien w biurach w Warszawie? Czas na powrót do biura! Czas na wiosenne mycie okien!

Biurowe okna w tym roku wymagają szczególnej uwagi. Ze względu na pandemię, często są zaniedbane. Z oczywistych powodów wiele firm nie skupiało się na sprzątaniu biur w Warszawie, czy innych dużych miastach… Z drugiej strony, zima w tym roku także nie jest przychylna szybom. Opady śniegu, deszczu ze śniegiem, a w ostatnich dniach samego deszczu, sprawiają, że nawet niedawno myte szyby wyglądają… delikatnie mówiąc nie najlepiej. Mycie okien w biurach w Warszawie czy innym dużym mieście to dziś spore wyzwanie.

Wiosna to czas, w którym sprzątanie biur nie ogranicza się już jedynie do porządków wewnątrz czterech ścian. Wiele osób i firm zaczyna wychodzić dalej i realizować gruntowne sprzątanie biur. Chcąc podziwiać wiosenne krajobrazy na zewnątrz, dobrze jest pomyśleć o czystym widoku na świat. Zdecydowanie przydadzą się do tego… czyste okna.

Jak pewnie każdy wie, mycie okien to dość trudne i niewdzięczne zadanie. Smugi to zmora każdej osoby, która dba zarówno o gospodarstwo domowe, jak i o sprzątanie biur. Pracodawcy, w czasie pandemii borykają się z wieloma problemami, w tym z szukaniem oszczędności. Czy aby na pewno jest to odpowiednie miejsce, żeby je odnaleźć? Teraz, kiedy powinniśmy dbać jeszcze bardziej o sprzątanie biur i przestrzeganie reżimu sanitarnego, okna to także bardzo ważny aspekt w utrzymaniu czystości. Regularnie powinniśmy wietrzyć przestrzeń biurową oraz ją dezynfekować. Okazuje się jednak., że brudne okna gromadzą wiele zanieczyszczeń – w tym wirusów i  bakterii, co również jest istotne w czasie pandemii.

Warto pomyśleć także o tym, że pracownik, który otoczony jest przyjaznym i czystym otoczeniem jest bardziej wydajny. Co więcej klienci, którzy odwiedzają firmę, są zdecydowanie przychylniej nastawieni do kontrahenta, który dba o ich zmysły.

Zarówno sprzątanie biur, jak i mycie okien powinno być przede wszystkim regularne. Jak często zaplanować mycie okien w biurach? Wiele zależy tu od charakteru działalności, ale także od usytuowania zarówno samego budynku, jak i okien biura. Najczęściej zakłada się, że dobrze jest umyć okna co trzy do sześciu miesięcy. Zatem jeśli dziś większość firm planuje powoli powrót pracowników do biur (czy o w pełni stacjonarnie, czy hybrydowo), to w planie na sprzątanie biur warto wziąć pod uwagę także solidne, wiosenne mycie okiem.

Mycie okien w biurach w Warszawie? Sprzątanie biur w Warszawie?

Zapytaj o ofertę: 601 822 802!

Znajdź nasz na Facebooku oraz na YouTube!

 

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz