porządki w biurze

Postanowienia noworoczne mogą dotyczyć różnych dziedzin. Jedną z nich może być utrzymanie porządku i bieżące sprzątanie w biurze. Dlaczego warto?

 

Każdy kto na co dzień pracuje w biurze, doskonale wie, jak wiele czasu w nim spędzamy. Co więcej, jak ważne jest otoczenie naszej pracy.

Często, mówiąc o higienie pracy, myślimy o zasadzie work – life balance, roli integracji zespołów itp. To wszystko jest niezmiernie ważne, warto o tym pamiętać. Równie istotne jest także sprzątanie biura. I to regularne, dopasowane do potrzeb firmy i sposobu jej pracy.

Dlatego, wśród postanowień noworocznych, warto wziąć pod uwagę także dbanie o porządek najbliższego otoczenia w biurze. Czyste, zadbane biurko, z bibelotami, które motywują nas do pracy (lub nas wyrażają) – może wiele. Jak już kiedyś pisaliśmy, niezwykle ważnym elementem, wzbogacającym naszą kreatywność, są rośliny. Postawmy je na biurku lub obok – na półce, parapecie. Oczywiście dbajmy o nie. Każdy kwiat wymaga opieki i pielęgnacji. (Uwaga na bliskość sprzętów elektronicznych i roślin lubiących wilgoć.)

Schludne biurko może być prawdziwym „dopalaczem” i motywatorem do pracy. A biuro? Sprzątanie biura najlepiej powierzyć specjalistom. Bo biuro to nie tylko sale konferencyjne, czy poszczególne, mniejsze pomieszczenia, ale także aneks kuchenny, sanitariaty, czy inne powierzchnie wspólne. Niech będą nie tylko wizytówką firmy, ale także niech motywują pracowników do pracy.

Sprzątanie w biur w Warszawie? Zleć to specjalistom.

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz